O nas

Dawid Zięba

Cześć, mam na imię Dawid i jestem filmowcem!

Moja droga do tego co robię była długa. Od zawsze jarała mnie twórczość i tak będąc nastolatkiem rapowałem, tworzyłem beatbox i w ogóle uwielbiałem hip-hopowe buntownicze środowisko. Nie byłem pokorny! Moje życie przyniosło mi różne zajęcia w życiu codziennym, z którymi nigdy nie czułem się w pełni szczęśliwy. Do pewnego momentu kiedy postanowiłem swoją pasję do filmu przekuć w codziennie zajęcie!

Odzyskałem wtedy w swoim sercu coś co każdy z nas nosi ze sobą tylko ciężko to dostrzec – pasję, radość, poczucie bycia sobą i robienia czegoś w zgodzie z samym sobą! To, że poznaję Was kochani, Wasze historie, Wasze rodziny i opowiadam część Waszej historii jest dla mnie niesamowite i jednocześnie bardzo odpowiedzialne! Dostrzegam ogromną wartość swojej pracy i to, że tak naprawdę tworzę coś co jest nieśmiertelne – co zostanie z Wami do końca Waszego życia a pewnie też dla Waszych dzieci i wnuków itd. To niesamowite uczucie!

Moją pasją są podróże, sport, siłownia, aktywne spędzanie czasu z moją rodziną, uwielbiam organiczne jedzenie i zdrowy tryb życia! To wszystko razem sprawia, że na codzień jestem radosnym i pełnym energii gościem! W nawiązaniu do podróży – macie ochotę na zagraniczny plener? Nie ma problemu! Ograniczenia są tylko w naszych głowach! A ja uwielbiam nowe wyzwania!

Mieszkam w małej miejscowości koło Limanowej w bardzo ładnie położonym domku, gdzie zapraszam Was na kawę, herbatę czy zdrowy soczek żebyście opowiedzieli o sobie, o swoim wymarzonym ślubie a ja o swoich pomysłach i STWÓRZMY RAZEM COŚ NIESAMOWITEGO!

Witajcie! Mam na imię Patryk a fotografia to moja wielka pasja!

Ale po kolei 🙂
Na codzień jestem szczęśliwym mężem, i ojcem prze kochanej Julci 🙂
Jestem człowiekiem spokojnym, kocham życie i staram się być dobry dla ludzi. W moim życiu nie brakuje też sportu i energicznego trybu życia!

Od dziecka jestem też wielkim fanem motocykli i ta pasję podtrzymuje do dzisiaj. Nawet podczas wypraw motocyklowych z kumplami nie może zabraknąć aparatu w moim wyposażeniu. Takie tripy motocyklowe to fajna odskocznia od życia codziennego więc mogę odetchnąć pełną piersią i nabrać siły do codziennych obowiązków 🙂

Dlaczego fotografuje? To proste.. Kiedyś ktoś powiedział: „spełniaj swoje marzenia”! Ja właśnie to robię!

Moja zajawka do fotografii pojawiła się spontanicznie – w sumie to zaczęło się od prostych zdjęć z telefonu a później… no kupiłem aparat i… dzisiaj jestem mega szczęśliwy bo dzięki temu co robię spełniam się i wiem, że robię coś dobrego dla ludzi, a tego chcę najbardziej! Niesamowite dla mnie w fotografii jest to, że ja jako fotograf jednym naciśnięciem migawki mogę zapisać historię danej sytuacji na zawsze! To naprawdę wspaniałe!

Cieszę się, że swoją pracą przynoszę wam sporo szczęścia, a zdjęcia które dla was wykonuje zapisują wasze wspaniałe historię!

Jeśli Naturalna Fotografia trafia w wasze gusta to odezwijcie się a razem stworzymy fajną historię 🙂

Patryk Zięba

Jesteśmy dobrymi obserwatorami – widzimy więcej!

W dniu Waszego ślubu stawiamy na kumpelską atmosferę z Wami. Zależy nam żebyście czuli się w naszym towarzystwie jak najbardziej komfortowo. Poza tym przykładamy się do naszej pracy tak jak chcielibyśmy żeby pracowano dla nas. To duża odpowiedzialność – a Wasz jedyny taki dzień!

FAQ

Wystarczy wypełnić formularz i wysłać wiadomość. Odpiszę tak szybko jak tylko się da! Wtedy otrzymacie naszą ofertę i jeśli będzie ona Wam odpowiadać zaproszę Was do siebie do domu żeby się poznać, porozmawiać o Waszym dniu ślubu i o moich pomysłach i wtedy też podpiszemy umowę. Jeśli mieszkacie daleko ode mnie możemy też pogadać na żywo online i formalności załatwić na odległość!

Mieszkam w Porąbce koło Dobrej w Małopolsce, ale zarówno dla mnie jak i brata podróżowanie po całej Polsce nie stanowi problemu, dlatego chętnie podejmujemy współpracę z parami z całej Polski! A może wyjazd zagraniczny na sesję plenerową? Żaden problem!

Maksymalnie 5 miesięcy od momentu zarejestrowania ostatniego materiału czyli albo od dnia ślubu albo od dnia pleneru.

Tworzę filmy od 30 do maksymalnie 90 minut i w każdym z pakietów jest też klip 3-4 minutowy, który jest esencją Waszej filmowej historii. Chętnię po otrzymaniu od Was więcej informacji o Waszym ślubie i weselu doradzę Wam jaki pakiet najlepiej sprawdzi się w Waszym przypadku! Tutaj prost zasada – im film krótszy tym ciekawszy i bardziej kreatywny!

Co o nas mówią?

Film oraz teledysk jaki zrobił dla nas Dawid, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dawid to osoba z cudownym…

Opublikowany przez Klaudię Styrcz Środa, 7 grudnia 2022

Film oraz teledysk jaki zrobił dla nas Dawid, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dawid to osoba z cudownym…

Opublikowany przez Klaudię Styrcz Środa, 7 grudnia 2022

Film oraz teledysk jaki zrobił dla nas Dawid, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dawid to osoba z cudownym…

Opublikowany przez Klaudię Styrcz Środa, 7 grudnia 2022

Film oraz teledysk jaki zrobił dla nas Dawid, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dawid to osoba z cudownym…

Opublikowany przez Klaudię Styrcz Środa, 7 grudnia 2022